CZ|DE

Víceúčelové dveře

Ocelové víceúčelové dveře D 45
Protipožární dveře D45 Všude tam, kde se požadují robustní dveře, připravené k přímé montáži, je na místě poptávat právě ocelové dveře Hörmann D 45. Tyto dveře se přednostně používají jako venkovní dveře: V průmyslových, obchodních a živnostenských podnicích, ve veřejném stavebnictví i v zemědělství. Jsou totiž funkčně spolehlivé, nekroutí se, dobře těsní a odolávají povětrnostním vlivům. Tak to je kvalita z oceli od společnosti Hörmann.

Přiložené soubory / Beigelegte Dataien:
Download this file (multifunk_n_dve_e_pdf_16301.pdf)multifunk_n_dve_e_pdf_16301.pdf

Číst dál...

Vnitřní dveře ZK

Ocelové vnitřní devře ZK
Cenově výhodné řešení pro použití ve sklepních a půdních prostorách, v kancelářích a správních budovách.

Osvědčené v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení jako cenově výhodnéřešení
Tyto dveře se pro svéčetné přednosti používají již po celá desetiletí nejen v kancelářích a správních budovách, ale rovněž ve sklepních či půdních prostorách. Jsou robustní, tvarově stálé a odolné. Kvalitní povrch je nenáročný na údržbu. Dveře ZK společnosti Hörmann se vyrábějí ve velkých sériích. Kvalitativně stále stejně vysoko, cenově však velmi nízko.

Přiložené soubory / Beigelegte Dataien:
Download this file (vnitrni_dvere_pdf_10006.pdf)vnitrni_dvere_pdf_10006.pdf

Číst dál...

Protipožární a protikouřové dveře

T30 a T90 dveře jedno- a dvoukřídlé
Protipožární dveře Stavba těchto život zachrňujících a investic chránících úzávěrů patří do rukou specialistů. Neboť ve vážných případech musí být poskytnuta bezpečná ochrana. Rozhodněte se pro protipožární uzávěry Hörmann.

Multifunkční ocelové dveře ve stejném vzhledu
Ocelové dveře Hörmann nejsou jen čistě funkční dveře. Přednost pro architekty a stavebníky: identický vzhled a přesto rozdílné požadavky.

Přiložené soubory / Beigelegte Dataien:
Download this file (multifunk_n_dve_e_pdf_26155.pdf)multifunk_n_dve_e_pdf_26155.pdf

Číst dál...

Protipožární posuvná vrata

Velké uzávěry pro preventivní protipožární ochranu

Pro všechny úseky v objektu dodává společnost Hörmann v závislosti na zatížitelnosti ohněm spolehlivá posuvná vrata, odpovídající danému provozu a potenciálním rizikům - řešení v jedno nebo dvoukřídlém provedení - a pro bezpečnéúnikové a záchranné cesty navíc také s funkcí ochrany proti kouři. Protipožární posuvná vrata Hörmann lze nainstalovat zvlášť rychle. Díky zkrácené době montáže šetříte Vaše peníze! Další přednost protipožárních posuvných vrat Hörmann: Panelové plechy jsou celoplošně slepeny s výplní a tvoří tak zvlášť jednotný celkový vzhled.

Přiložené soubory / Beigelegte Dataien:
Download this file (protipo_rn_posuvn_vrata_pdf_15693.pdf)protipo_rn_posuvn_vrata_pdf_15693.pdf

Číst dál...

Garážové vedlejší dveře

Vedlejší dveře ke garážovým vratům

K výklopným vratům
Vedlejší dveře Hörmann jsou absolutně vzhledově stejné jako vrata Hörmann.
Vpravo zobrazený příklad velmi působivě ukazuje, jak přesně kazety vratového křídla lícují s vedlejšími dveřmi.
Designová přednost, kterou Vám společnost Hörmann nabídne také v případě všech ostatních kombinací vrat a dveří modelové řady Berry.

Vedlejší dveře společnosti Hörmann obdržíte na přání také prosklené a s atraktivními speciálními rukojeťmi. Vedlejší dveře z oceli dodáváme v mnoha barvách dle stupnice RAL.

Přiložené soubory / Beigelegte Dataien:
Download this file (sek_n_gar_ov_vrata_a_vedlej_dve_e_pdf_20924.pdf)Sekční garážová vrata

Číst dál...

Domovní dveře

Domovní dveře z oceli
Tyto ocelové kazetové dveře Vám nabízí dokonalou pevnost a odolnost. Kvalitní trvalé materiály, ocelová schránka a výplň z polyuretanové pěny, se stářím nedeformují, a tak jsou zárukou dlouhé životnosti dveří. Po obvodu dveřního křídla je instalováno obvodové těsnění, které zabraňuje průniku vody a poskytuje optimální ochranu vůči povětrnostním vlivům.


Hliníkové domovní dveře v prvotřídní kvalitě

Společnost Hörmann vyrábí domovní dveře z vysoce kvalitního hliníku. Tento hodnotný, absolutně tvarově stálý materiál nepodléhá vnějším vlivům ani korozi a nemusí se natírat. Dokonce i po letech vypadají domovní dveře od společnosti Hörmann stále jako nové.

Přiložené soubory / Beigelegte Dataien:
Download this file (domovn_dve_e_thermo_pro_pdf_90467.pdf)Domovní dveře Thermo Pro

Číst dál...